Jak dobrze się rozwieść? Nowość na rynku!
Jak dobrze się rozwieść? Nowość na rynku!

Rozwód, obok śmierci bliskiej osoby, to jedna z najbardziej traumatycznych i stresujących sytuacji życiowych. Jednocześnie liczba rozwodów stale rośnie. Istnieje więc realny problem, jakim jest konieczność zmagania się z tym przełomowym wydarzeniem. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że rozwód to nie tylko pozew i rozprawa rozwodowa, wizyta w sądzie. Rozpad małżeństwa jest procesem, a wyrok rozwodowy tylko jednym z jego elementów. Ja reprezentuję stanowisko, że dobrze jest wiedzieć. Wiedząc o tym, co się dzieje w naszym życiu, w nas, co jeszcze przed nami, co spotka nas w sądzie, co może dziać się po wydaniu wyroku – łatwiej jest sobie z wieloma sprawami poradzić. Bo jeśli nawet spotka nas coś trudnego, to będziemy na to mniej lub bardziej przygotowani. Jak dobrze się rozwieść? Nowość na rynku! Przeczytaj!

Jak dobrze się rozwieść? Nowość na rynku!

Wprowadzam do swojej oferty pogłębione, spersonalizowane i merytoryczne konsultacje rozwodowe, które obejmować będą nie tylko aspekty prawne, ale również psychologiczne (o tym, że mam ku temu kompetencje powinniście już wiedzieć, chociażby z tego wpisu: https://adwokat-ruszkiewicz.pl/dlaczego-zostalam-psychologiem/). Chcę nauczyć Cię, jak mądrze się rozwieść! Na mojej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka: “SKLEP”. Oczywiście będzie tam można znaleźć wiele produktów i usług, nad którymi już pracuję, ale zaczynam od sprzedaży pogłębionych konsultacji i spotkań dotyczących rozwodu. Czym różnią się one od porady prawnej? Tym, że uzyskasz na nich również wiedzę psychologiczną. W zależności od opcji, którą wybierzesz, będzie ona dotyczyła tego, co przeżywa dziecko w trakcie rozwodu, jak przeprowadzić dziecko przez rozwód. Możemy porozmawiać też o tym, jak poradzić sobie ze swoimi emocjami, będąc w trakcie rozwodu. Możesz skorzystać z konsultacji podstawowych lub poszerzonych. Każda z usług zawiera oczywiście poradę prawną. A czym one się różnią? Przeczytaj.

Konsultacje indywidualne – wersja podstawowa

Jak dobrze się rozwieść? Nowa usługa na rynku! O tym, jak dobrze się rozwieść, możemy porozmawiać na spotkaniu indywidualnym podstawowym. Tylko ja i Ty. Spotkanie takie trwa 90 minut. Może odbyć się stacjonarnie w mojej Kancelarii w Poznaniu lub w filii Kancelarii w Jarocinie. Ale możliwe jest też spotkanie zdalne. Podczas takich spotkań uzyskasz ogólną wiedzę na temat tego, jak przeprowadzić dziecko przez rozwód: jak rozmawiać z nim, czego unikać. W sferze prawnej opowiem Ci o tym,  jak przebiega postępowanie o rozwód, na czym polega orzekanie o winie w rozwodzie. Dowiesz się też, jak uregulować wykonywanie władzy rodzicielskiej nad wspólnymi małoletnimi dziećmi, czy i jak sąd orzeka o kontaktach rodzica z dziećmi. Porozmawiamy też o tym, jak ustalić wysokość alimentów na rzecz dziecka. Zastanawiasz się, w jaki sposób zrealizować konsultację? Po jej wykupieniu w moim sklepie internetowym, skontaktuj się ze mną  (e-mailowo lub telefonicznie). Umówimy się na dogodny termin konsultacji.

Konsultacje indywidualne – wersja poszerzona

Jak sama nazwa wskazuje, konsultacja poszerzona przewiduje większy zakres informacji, jakie zamierzam Ci przekazać podczas naszego spotkania. Trwa ona dłużej, bo aż 150 minut. Również może odbywać się stacjonarnie lub zdalnie. Jednak jest bardziej zindywidualizowana. Otrzymasz podczas niej wskazówki dla Ciebie jako rodzica konkretnego dziecka, w konkretnym wieku, zmagającego się z konkretnymi trudnościami w związku z rozwodem rodziców. Opowiem Ci również, jak zatroszczyć się o siebie dla dobra dzieci. Porozmawiamy o tym, jaki model opieki wybrać w Twojej sytuacji. A także o tym, jak Ty możesz poradzić sobie z utratą i przygotować się na zmiany. W sferze prawnej również poszukamy rozwiązań optymalnych dla Twojego przypadku. Co więcej, porozmawiamy ponadto o podziale majątku wspólnego oraz o alimentach na małżonka. Jeśli zajdzie taka potrzeba, opowiem o tym, jak napisać pozew o rozwód albo jak przygotować dobre porozumienie rodzicielskie.

Gwarantuję Ci miłą, kameralną atmosferę, a jeśli będziesz na konsultacji stacjonarnej – także kawę, herbatę. Zachęcam do śledzenia mojej strony internetowej, bowiem będą pojawiały się na niej nowe produkty. Może znajdziesz coś jeszcze dla siebie? Widzimy się na konsultacjach?

Adwokat Marta Ruszkiewicz

Adwokat Marta Ruszkiewicz

Adwokat i psycholog. Specjalistka z zakresu prawa rodzinnego.
Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej - skontaktuj się ze mną

+48 785 532 885

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane artykuły

Kontakt
Copyrights 2020 © Adwokat Marta Ruszkiewicz l Strona wykonana przez Marketing Prawników
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szanowni Klienci

Uprzejmie informuję, że niniejsza strona należy do adwokat
Marty Ruszkiewicz, która prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką
w Poznaniu przy ul. Gołębiej 3/4 i nie ma nic wspólnego z działalnością prowadzoną przez adwokata Piotra Ruszkiewicza.